• درباره ما
  • تماس با ما
  • نزدیک ترین ها
شرکت پارمین پلاست کویر
شرکت پارمین پلاست کویر

 

مدیر عامل : آقای ابولفضل کریمیان

 

 

 

شرکت پارمین پلاست کویر تولیدکننده انواع نایلون شیرینگ، نایلون عریض کشاورزی،رو پالتی

 

 

نایلون شیرینگ

 

 

 

 

مواد نایلون بسته بندی شیرینگ شامل سه ماده اصلی پلی وینیل کلراید (PVC)، پلی اتیلن (PE) و پلی الفین (POF) هستند. موارد استفاده آن در بسته بندی مواد غذایی، برای محافظت و ایمن سازی محصولات برای خرده فروشی و حمل و نقل. هر یک از آنها دارای قابلیت ها و ویژگی های مختلفی هستند که آنها را برای کاربردهای مناسب خاص  می کند.

 

مواد تشکیل دهنده نایلون شیرینگ چیست؟

 

موادی که به نایلون شیرینگ معروف است، یک بسته پلاستیکی شفاف است که برای بسته بندی میلیون ها محصول در سراسر جهان استفاده می شود.

نایلون شیرینگ را نایلون بسته بندی کوچک شونده می گویند ، زیرا هنگام قرار گرفتن در معرض گرما در اطراف محصول بسته بندی شده جمع می شود.

هر یک از این سه نوع نایلون شیرینگ را می توان به صورت نایلون بسته بندی چند لایه با مواد افزودنی مختلف با ویژگی های خاص و مورد نیاز برای ماندگاری بیشتر یا شکل ظاهری متفاوت، استفاده کرد.

نایلون بسته بندی کوچک شونده را می توان به صورت رول پلاک مسطح، کیسه ای، با پوشانندگی بیش از حد، بانداژ و لوله ای، تشکیل داد و نوعی محافظت بیشتر را به کالاهای بسته بندی شده اضافه کرد.

 

 

نایلون کشاورزی

 

 

 

 

نایلون کشاورزی یا نایلون عریض کشاورزی، نایلونی است بر پایه پلی اتیلن که جهت مصارف کشاورزی از آن استفاده می‌شود.

از آن جایی که کیفیت محصولات کشاورزی اهمیت بسیار زیاد و تاثیر مستقیم، در سلامت افراد دارد؛ کشاورزان باید برای حفظ کیفیت محصولات‌شان، تمام اقدامات لازم را انجام دهند.

عرض نایلون کشاورزی از 30 تا 300 میکرون متغیر است و هر قدر ضخامت بالاتر باشد کیفیت نایلون بیشتر است. 

 

 

 

 روپالتی

 

 

 

 

از پر مصرف ترین محصولات پلاستیکی مورد استفاده در صنایع که از مواد اولیه پلی اتیلنی به دسته می آید پالت بند است که همانطور که از نامش مشخص است برای بسته بندی نهایی یا همان پالت مورد استفاده قرار می گیرد که باعث می شود حمل و نقل محصولات بسیار ساده شود و از عوامل خارجی همانند گرد و غبار و خط و خش به دور بماند.

پس از تولید محصول برای بسته بندی نهایی و حمل و نقل هر چه راحت تر، محصولات را به صورت جمعی بسته بندی می کنند که بهترین و کم هزینه ترین انتخاب نایلون روپالتی می باشد، البته این محصول تنها برای حمل و نقل آسوده کاربرد ندارد بلکه باعث می شود محصولات از عوامل خارجی همانند گرد و غبار و خط و خش محفوظ بمانند.

 

 

محصولات پارمین پلاست

 

 

 

 

 

 

 

 

`

محل غرفه دار

تماس با غرفه دار
" برای تماس با غرفه دار باید ابتدا وارد شوید "
ورود به حساب کاربری

آماده پیوستن به ما هستید !

بیش از 14526 تامین کننده فعال

امروز به ما بپیوندید