• درباره ما
  • تماس با ما
  • نزدیک ترین ها
سیمین صنعت سپهر آرین
سیمین صنعت سپهر آرین

 

مدیر عامل : خانم فاطمه ابراهیمی

 

 

 

درباره شرکت

 

 شرکت سیمین صنعت سپهر آرین در تاریخ 93/10/24 در زمینه واردات و تولید قطعات یدکی و تجهیزات مورد نیاز صنایع شروع به فعالیت کرده است .

 

محصولات

 

مجموعه فن

 

هواکش صنعتی‎ در واقع حرکت و جابجای هوا و گاز ها را تسریع می کند.هواکش صنعتی یکی از تجهیزاتی است که تمامی صنایع باید از آن استفاده کنند. هواکش صنعتی مزایای زیادی را برای صنایع به همراه دارد و کارخانه و کارگاه ها با اهداف مختلفی از آن ها استفاده می کنند. صنایع مختلفی مانند صنایع شیمیایی، پزشکی، اتومبیل سازی، کشاورزی، معدن، تهیه غذا، ساخت و ساز و بسیاری صنایع دیگر از انواع مختلف هواکش صنعتی استفاده می کنند تا هوای تازه را وارد محیط کار خود کنند و اینکه بو و عطر نامطبوع را خارج سازند.

 

 

 

 

 

ایمپلرفن

 

ایمپلر فن ها درواقع به مجموعه چرخنده در فن گفته میشود. طراحی این پره ها بسیار دقیق و تخصصی است.
علاوه بر طراحی جهت ساخت ایمپلر نیاز به دانش و تجربه ویژه ایی است. جنس ایمپلر ها وابسته به شرایط کار متفاوت است. برای مثال فن های تخلیه کننده گرد و غبار های ناشی از سنگ بسیار خورنده و ساینده می باشد. در نتیجه ایمپلر ها باید از فولاد ها و آلیاژ های سخت تر و ضد سایش نظیر ( هاردوکس ، دلیدور کوارد و… ) استفاده نمود. همچنین در شرایطی که دمای سیال عبوری از ایمپلر ها نیز زیاد است فرسودگی و سایش فن شدید تر میشود. که این مورد در نحوه طراحی و انتخاب متریال مورد استفاده باید در نظر گرفته شود.

 

 

 

 

 

 

یاتاقان

 

یاتاقان به قطعه‌ای در موتور گفته می‌شود که بین میل لنگ و دسته پیستون قرار گرفته است. زمانی که دو قطعه فلزی روی هم قرار می‌گیرند حرکت و اصطکاک ایجاد شده بین آن دو باعث خرابی، شکستگی و پوسیدگی می‌شود، در این شرایط از یاتاقان استفاده می‌کنند تا حرکت میان آن را تسهیل کرده و اصطکاک را به حداقل برساند. از طرفی یاتاقان مانع ایجاد لرزش قطعات مکانیکی شده و جلوی سر و صدای ناشی از انتقال نیرو قطعات را می‌گیرد.

 

 

 

 

 

 

`

محل غرفه دار

تماس با غرفه دار
" برای تماس با غرفه دار باید ابتدا وارد شوید "
ورود به حساب کاربری

آماده پیوستن به ما هستید !

بیش از 14526 تامین کننده فعال

امروز به ما بپیوندید