• درباره ما
  • تماس با ما
  • نزدیک ترین ها
شرکت آجر فشاری قدیری
شرکت آجر فشاری قدیری

 

مدیرعامل : علی اکبر اسلامی

 

 

 

 

آجر قدیر افتخار دارد با تکیه بر تجارب و سوابق چندین ساله مدیران خود  بسیاری از نیاز های حوزه صنعت ساختمان را با تولید و عرضه انواع آجر های با کیفیت ومتنوع ، بر طرف نمایید. آجر قدیر با بهره گیری از نیرو های مجرب، همواره در پی کسب رضایت مشتریان خود بوده است.

 

ماموریت ما ارائه انواع آجر با کیفیت عالی و نرخ های رقابتی در بازار می باشد . ما با توجه به پیشنهادات و انتقادات مشتریان عزیز و از طریق سرمایه گذاری در آموزش کارکنان جهت توانمند سازی آنها برای رفع نیاز های مشتریان در صدد گسترش و توسعه بیشتر خدمات و کیفیت خود می باشیم. ما ماموریت داریم رویاهای افراد از خانه و محل کار آنان را به واقعیت تبدیل کنیم تا با محصولات ما بتوانند فضاهای خلاقانه، دلنشین و زیباتری را برای خود و دیگران خلق کنند. ما تعهد خود می‌دانیم که به جامعه کمک کنیم تا بتواند از بند فضای کهنه و تکراری رها شده و فضای جدید، مدرن و متناسب با سبک نوین زندگی را تجربه نماید.

 

آجر قدیر یزد مفتخر است که توانسته با ارائه و تامین محصولات به روز و با کیفیت در زمینه انواع آجرهای نسوز نما و سازه در حوزه ساختمان در بخش خصوصی و دولتی و صادرات به خوبی ایفای نقش کند و با استفاده از مرغوبترین کالاها سهم قابل توجهی از تامین آجر ساختمان در کشور را به خود اختصاص دهد.

 

 

 

 

 

`
مدیریت بازار در تامین محصولات لوکس، نوآورانه و با کیفیت در صنعت ساختمان و در زمینه نمای بیرونی و دکوراسیون داخلی در ایران و کشورهای همسایه برای کسانی که می‌خواهند زندگی در فضایی شاد، همراه با آرامش و زیبایی را تجربه کنند

محل غرفه دار

تماس با غرفه دار
" برای تماس با غرفه دار باید ابتدا وارد شوید "
ورود به حساب کاربری

آماده پیوستن به ما هستید !

بیش از 14526 تامین کننده فعال

امروز به ما بپیوندید