• درباره ما
  • تماس با ما
  • نزدیک ترین ها
شرکت روان کاران احیا کویر ایساتیس
شرکت روان کاران احیا کویر ایساتیس

مدیر عامل:حسام الدین هادیان 

 

 

شرکت روان کاران احیا کویر ایساتیس در سال ۱۳۹۷ تاسیس و فعالیت خود را در زمینه تولید پیچ های درای وال آغاز نمود. اندکی پس از شروع تولید، مدیریت مجموعه تصمیم به توسعه فضا و کمیت تولید و همچنین افزایش تنوع محصولات و بهبود کیفی آنها گرفت که در پی آن در سال ۱۳۹۹ این شرکت شروع به خرید و نصب پیشرفته ترین ماشین آلات خط تولید پیچ با تنوع بالا از کشور تایوان کرد و تولیدات خود را با گوناگونی قابل ملاحظه تحت برند HDI به بازار عرضه نمود.

در حال حاضر این برند با به خدمت گرفتن کارشناسان بخش تحقیق و توسعه، پی در پی در جستجوی تازه ترین ها و بهترین های صنعت پیچ سازی است و در این راه نظرات ارزشمند مشتریان، بهترین همراه و راهنمای ما خواهد بود.

شرکت روان کاران احیا کویر ایساتیس

ما برای وصل کردن آمدیم

محصولات ما به کیفیت، کارایی و ظاهر کار شما ارزش افزوده داده و نتیجه ای متمایز از دیگر کارها به شما عرضه می کند.

 

 

تضمین بهترین قیمت

محصولات تولیدی این شرکت در مقایسه با موارد مشابه تولید داخل و دیگر محصولات وارداتی از قیمت مناسب تری برخوردار است.

تضمین بهترین کیفیت

” تکنولوژی به روز خط تولید، سیستم کنترل کیفیت، دستگاه ها و ابزار تست نمونه، پرسنل با تجربه و کارآزموده، حساسیت در انتخاب مواد اولیه و نیز بخش تحقیق و توسعه شرکت همگی دست به دست هم داده تا کیفیتی برتر را برایتان رقم بزنند. ”

تنوع محصولات
” دامنه استفاده از محصولات ما بسیار زیاد بوده و علاوه بر اینکه تمام بخش های مختلف ساخت و ساز و دکوراسیون را در بر می گیرد، همچنین با انعطاف پذیری فراوان آماده پاسخگویی به نیاز های ویژه و تخصصی مشتریان گرامی می باشد. ”

تیم پشتیبانی
” سیاست ما رها سازی مشتری پس از فروش محصول نیست. سرمایه اصلی ما رضایت شما از محصولات ماست. بنابراین از زمان فروش محصول و با اشتیاق تمام همراه شما خواهیم بود تا رضایت نهایی شما را کسب نماییم. مدیریت و پرسنل فنی مجموعه، نظرات و انتقادات شما را ارج نهاده و از آنها در جهت بهبود کیفی محصولات استفاده خواهند نمود. “

 

 

پیام مدیرعامل

” آنچه ما را به ادامه راه ترغیب می کند، دورنمایی است با شکوه از موفقیت در عرصه تولید و صنعت که از حس زیبای رضایت مشتریان ناشی می شود. بی شک ارزشمند ترین سرمایه ما در این عرصه، همراهی و رضایت شماست. اصول و چیدمان مدیریتی این شرکت به گونه ای است که نظرات و راهنمایی های ارزشمند شما همراهان گرامی جزو ارکان اصلی تولید به شمار رفته، ساز و کار خاصی جهت به کار گیری بهینه رهنمود های مشتریان در فرایند تولید و عرضه محصول در نظر گرفته شده است.

از نگاه ما این ثبات و بهبود کیفی محصول است که فعالیت و سرمایه گذاری در بخش تولید را توجیه و ترجمه می کند؛ پس در تحقق این هدف از هیچ کوششی فرو گذار نخواهیم بود. ”

 

 

`

محل غرفه دار

تماس با غرفه دار
" برای تماس با غرفه دار باید ابتدا وارد شوید "
ورود به حساب کاربری

آماده پیوستن به ما هستید !

بیش از 14526 تامین کننده فعال

امروز به ما بپیوندید