• درباره ما
  • تماس با ما
  • نزدیک ترین ها
حسام کارتن یزد
حسام کارتن یزد

مدیرعامل:ابوالفضل فتاحی

 

هدف

مجموعه کارتن سازی فتاحی در سال 1392 با هدف تولید و ساخت انواع کارتن های ساده و چاپدار لمینتی و انواع جعبه شروع به فعالیت نمود. این شرکت موفق شده است با استفاده از دانش و ماشین آلات بروز و با نگاه علمی به بسته بندی و همچنین با بکارگیری پرسنل با تجربه و خلاق محصولات با کیفیتی را تولید نماید و گامهای مؤثری را در زمینه بسته بندی بردارد.

 

 

سرانجام پس از کسب سالها تجربه در زمینه بسته بندی و تولید انواع کارتن و کسب رضایت از مشتریان وفادار خود توانست شرکت رسمی خود را با نام صنایع چاپ جسام کارتن یزد به شماره ثبت 20680 در سال 1400 تأسیس نماید و در پیرو هدف خود که جلب رضایت مشتریان بود، گامهای مؤثری بردارد.

 

 

چشم انداز

در این مجموعه تلاش شده است تا با استفاده از نیاز مصرف کننده و انتظارات آنها از این مجموعه گامهای مؤثری برداشته شود تا زمینه خدمت رسانی بهتر فراهم گردد.

صنعت کارتن سازی مانند صنایع  غذایی، کشاورزی و غیره یکی از صنایع مهم و بزرگ به حساب می آید در گذشته به دلیل  نبود تکنولوژی، کارتن سازهای کمتری در کشور وجود داشت اما امروزه شرکت های تولید کننده کارتن زیادی من جمله شرکت شیرکوه کارتن یزد ، در کشور ایجاد شده اند و از طرفی در بازار مصرف کننده نیز از این محصول بسته بندی استقبال زیادی شده است.

کارتن ها یکی از محصولات اصلی صنعت بسته بندی هستند. در دنیای امروز بسیاری از تولید کنندگان از کارتن به عنوان یک بسته بندی لوکس و مقاوم برای محصولات خود استفاده می کنند.

کارتن از سه لایه کاغذ ساخته می شود که دو لایه رویی و زیری آن کاغذ صاف یا کاغذ لاینر است و برای لایه میانی آن از کاغذ کنگره دار یا اصطلاحا کاغذ فلوتینگ استفاده می شود . کارتن ها از نظر چاپ به دو نوع چاپ فلسکو (چاپ روی کارتن) و کارتن های لمینتی تقسیم می شوند.

 

 

دلیل محبوبیت کارتن در صنعت بسته بندی

در حال حاضر می توان گقت بیشتر از ۹۰ درصد مواقع از کارتن برای بسته بندی استفاده می شود.اما دلیل این اتفاق چیست؟ دلایل زیر برخی از مهم ترین علل استفاده از کارتن در صنعت بسته بندی است :

- بازیافت پذیر بودن

- سازگاری با محیط زیست

- قمیت مناسب و ارزان

- آسان بودن دسترسی

- روند تولید بدون پیچیدگی

- حمل نقل آسان

اما اصلی ترین دلیلی که باعث این حجم از استفاده از کارتن ها در صنعت بسته بندی شده امکان بازبافت کارتن ها است. این موضوع باعث می شود که کارتن های بسیار با محیط زیست سازگار باشند. برعکس مشتقات نفتی کارتن ها بارها بازیافت میشوند و به چرخه بسته بندی باز میگردند.یکی دیگر از نکات دیگر تجزیه پذیر بودن کارتن ها است که به همین دلیل با سرعت زیادی تجزیه میشوند و باعث آسیب رساندن به محیط زیست نمیشوند.

 

`

محل غرفه دار

تماس با غرفه دار
" برای تماس با غرفه دار باید ابتدا وارد شوید "
ورود به حساب کاربری

آماده پیوستن به ما هستید !

بیش از 14526 تامین کننده فعال

امروز به ما بپیوندید