شرکت جهان الکترونیک
شرکت جهان الکترونیک

مدیر عامل: محمد مهدی افلاطونیان

 

جهان الکترونیک مفتخر است تامین کننده انواع بردهای الکترونیک بیش از 200 شرکت داخلی و خارجی در زمینه های مختلفی از جمله برق، الکترونیک، ارتباطات و کامپیوتر می باشد. بهره گیری از تیمی ماهر و مدرنترین تجهیزات تولید، عرضه کننده انواع محصول و خدمات می باشد از جمله: طراحی تا مونتاژ (ODM)، تامین تا مونتاژ (OEM)، مونتاژ (EMS)، پی سی برد (PCB).همکاری و اجرای پروژه های بزرگ ملی از افتخارات جهان الکترونیک می باشدصادرات به اروپا از جمله آلمان، سوئیس و انگلیس برگ دیگری از افتخارات جهان الکترونیک می باشد. شرکت جهان الکترونیک کیفیت خدمات و آرامش فکری مشتری را در صدر تمامی اهداف خود میداند و برای همین منظور در راستای رضایت مندی مشتریان از طریق سامانه های مختلف خود را در دسترس آسان و سریع مشتریان قرار میدهد همچنین درگاه های اینترنتی ، اپلیکیشن ها و خط تماس 24 ساعته پل ارتباطی مناسبی را با مهندسین و پرسنل متخصص این مجموعه فراهم کرده است.

 

 

 

 

 

جهان الکترونیک بزرگترین تولید کننده بردهای الکترونیک

جهان الکترونیک مفتخر است تامین کننده انواع بردهای الکترونیک بیش از 200 شرکت داخلی و خارجی در زمینه های مختلفی از جمله برق، الکترونیک، ارتباطات و کامپیوتر می باشد. بهره گیری از تیمی ماهر و مدرنترین تجهیزات تولید، عرضه کننده انواع محصول و خدمات می باشد از جمله: طراحی تا مونتاژ (ODM)، تامین تا مونتاژ (OEM)، مونتاژ (EMS)، پی سی برد (PCB).همکاری و اجرای پروژه های بزرگ ملی از افتخارات جهان الکترونیک می باشد

صادرات به اروپا از جمله آلمان، سوئیس و انگلیس برگ دیگری از افتخارات جهان الکترونیک می باشد. شرکت جهان الکترونیک کیفیت خدمات و آرامش فکری مشتری را در صدر تمامی اهداف خود میداند و برای همین منظور در راستای رضایت مندی مشتریان از طریق سامانه های مختلف خود را در دسترس آسان و سریع مشتریان قرار میدهد همچنین درگاه های اینترنتی ، اپلیکیشن ها و خط تماس 24 ساعته پل ارتباطی مناسبی را با مهندسین و پرسنل متخصص این مجموعه فراهم کرده است

 

 

معرفی شرکت

 

شرکت جهان الکترونیک تولیدکننده بردهای مدارچاپی (Printed Circuit Board” (PCB با بکارگیری تکنولوژی آلمان و ژاپن از سال 1378 اقدام به تولید بردهای یک‌لایه “Single Layer” ، دولایه  “Double Side” و مولتی لایه “Multi Layer” نموده است.

همکاری و اجرای پروژه های بزرگ ملی از افتخارات جهان الکترونیک می باشداز جمله پروژه های:

1) مخابراتی با شرکت های NEC (ژاپن)، Siemens (آلمان)، Alcatel (فرانسه)

2) برق با شرکت های Ampy (انگلیس)،  Actaris (فرانسه)

3) الکترونیک صنعتی با شرکت Micro PCB (سوئیس) در پروژه های PLC های صنعتی

4) صوتی تصویری با شرکت های LG، SNOWA

5) شبکه BTS کشوری

صادرات به اروپا از جمله آلمان، سوئیس و انگلیس برگ دیگری از افتخارات جهان الکترونیک می باشد. جهان الکترونیک با انجام چنین پروژه هایی توانایی و پتانسیل خود را به نمایش گذارده و با تجربه و مهارت های کسب شده موفق گردیده از سال 1384 صادرات به اروپا ازجمله تعدادی از شرکت‌های آلمانی و سوئیسی اقدام نماید.

طی سال‌های مذکور ،روند تولید و ارائه سرویس به شرکت‌های بزرگ ایرانی و اروپایی توسعه یافت ، به نحوی که هم‌اکنون افتخار تأمین بردهای الکترونیک سه تولیدکننده برتر اکثر صنایع کشور را دارد می‌باشیم.

به‌منظور توسعه سهم جهان الکترونیک در زنجیره تأمین مشتریان گرامی و توسعه محصولات و خدمات خود سال 1387 ، طرح توسعه شرکت تحت عنوان «شرکت نیکو الکترونیک» و با محوریت «تأمین قطعات الکترونیک و مونتاژ انواع بردهای الکترونیک» سرمایه‌گذاری و به بهره‌برداری رسید.

در سال‌های اخیر که «رقابت جهانی و انتظار روزافزون مشتریان» فضای کسب‌وکار را متحول نموده،جهان الکترونیک نیز با مهندسی مجدد ساختار و فرایندهای خویش موفق گردیده دستاوردی را که همان پارادایم مشتریان گرامی می‌باشد را تقدیم کند.

پارادایم مشتریان امروز: « کیفیت برتر و پایدار+تحویل به‌موقع+ قیمتی رقابتی » می‌باشد که افتخار تحقق هر سه رویکرد را (به‌صورت همزمان) تقدیم می‌دارد.

هم‌اکنون مجموعه جهان الکترونیک تنها واحد صنعتی کشور می‌باشد که زنجیره کامل ODM / OEM / EMS / PCB را داشته و خود دارای محصول نهایی نمی‌باشد و تنها و تنها با همه مهارت‌ها و تجهیزات خویش در خدمت واحدهای صنعتی کشور می‌باشد.

دارا بودن استاندارد IPC (آمریکا) ، عضویت رسمی در موسسه EIPC اروپا، استاندارد ISO-9001 و ISO IATF-16949  و ... منتخب رعایت TQM در زنجیره تولید توسط موسسه پروفسورکانو ژاپن و ... نشانه هایی از سطح باور و کیفیت مجموعه جهان الکترونیک می‌باشد.

 

چرا شرکت جهان الکترونیک؟؟؟

 

مزیت های رقابتی جهان الکترونیک

۱- مدیریت ‍پارادایم مشتری (قیمت رقابتی و کیفیت اروپایی)

۲- کیفیت پایدار از طریق خلق کیفیت در تولید

۳- پشتیبانی فنی و ارائه مشاوره توسط طراحان ماهر شرکت به منظور بهینه سازی فایل طراحی

۴- پاسخگویی سریع و مرتفع کردن مشکلات احتمالی توسط مهندسین فروش شرکت

۵- سهولت در سفارش گذاری از طریق روش های گوناگون همانند اپلیکیشن اندروید، وبسایت رسمی جهان الکترونیک

۶- تعهد به تحویل به موقع

 
خط مشی کیفیت شرکت جهان الکترونیک

شرکت جهان الکترونیک مدرن ترین تولیدکننده انواع بردهای الکترونیک یک‌رو، دو‌رو و مولتی‌لایر در ایران با بهره‌گیری از بهترین تکنولوژی و دانش روز و به کار‌گیری متخصصان و کارشناسان مجرب خواهان دستیابی به بالاترین حد کارایی و افزایش بازدهی و بهبود مستمر و اثربخشی سیستم مدیریت کیفیت و حفظ موقعیت خود در عرصه رقابت بوده و با استقرار دریافت گواهینامه‌های سیستم مدیریت کیفیت بر طبق الزامات استانداردهای ISO 9001:2015 و IATF 16949:2016 اعلان تعهد به برآوردن الزامات آن و همچنین استانداردها، قوانین و مقررات مربوطه و نیز تعهد به برآوردن الزامات و خواسته‌های مشتریان زمینه‌های بهبود موثر در افزایش رضایت مشتریان را فراهم نموده است و همه مسئولین فرایندها موظف به تعیین شاخص کیفیت می باشند تا براساس اهداف، خط مشی کیفیت و نیازمندی‌های سیستم مدیریت کیفیت طراحی شده ما را یاری دهند.نقطه تمایز محصولات و خدمات شرکت جهان الکترونیک در تولید محصول با زمان تحویل و قیمت مناسب در کنار کیفیت مطلوب و کامل بودن زنجیره ارزش می‌باشد. نقش فناوری در سازمان بدین گونه است که در سالهای آینده همچون سالهای گذشته از تکنولوژی روز دنیا در تجهیزات خود بهره خواهد برد. ایجاد ارزش برای مشتری بصورت پاسخگویی مناسب به تمامی نظرات و شکایات مشتریان، نظرسنجی‌های پیوسته از مشتریان و اعمال نظر ایشان و ارائه محصولات با کیفیت بهتر و مطلوب‌‌‌‌تر می باشد. شکل سازمان برای همکاران توام با همدلی می باشد و امکانات مناسب کاری و آرامش و افتخار و حس رضایت از شغل، پرستیژ کاری، عدم آشفتگی کاری، نظم و ترتیب و هارمونی مناسب کارها از ویژگی‌های کاری ایشان می باشد. در آینده سهامداران از سرمایه‌گذاری در شرکت جهان الکترونیک احساس رضایت مطلق خواهند داشت.

رئوس خط مشی شرکت به شرح زیر اعلام می گردد:

  1. تلاش برای رسیدن به افزایش تولید، فروش و سهم بازار از طریق تمرکز بر ارائه محصولات یکپارچه بصورت OEM به مشتریان

  2. توجه به نیازمندیها و الزامات مشتریان بیرونی و مشتریان درونی و ارتقاء رضایت طرفهای ذینفع سازمان

  3. زمينه سازي در جهت رشد و ارتقاي آگاهي و مهارت همکاران به منظور توسعه فرهنگ کارگروهي، كيفيت و مشاركت كاركنان از طريق افزايش انگيزش، آموزش هاي موثر و بكارگيري سيستم‌هاي مناسب و متناسب با اهداف سازمان

  4. بهبود عملکرد سازمان بویژه از جنبه‌های قیمت کالا، تحویل بموقع و کیفیت محصولات از طریق حاکمیت فلسفه بهبود مستمر و مشارکت همگانی

  5. مدیریت مناسب منابع و هزینه ها از طریق بهبود کلیه فرایندهای کاری و دست یابی به BOM مصوب سازمان

  6. بررسی و آنالیز ریسک‌ها و فرصت‌های کلیه فرایندهای سازمان در راستای بهبود و تحت کنترل در آوردن آنها.

همکارانی که در راستای اهداف فوق قدم برمی‌دارند به عنوان سرمایه اصلی شرکت محسوب می‌گردند و مسئولیت تداوم سیستم مدیریت کیفیت براساس مشخصه فنی IATF 16949:2016 , ISO 9001:2015  را برعهده دارند.

`
بزرگترين تأمین‌کننده صنعت الكترونيك كشور
ما بر آنیم با اتكاي بر فناوري و فرآيندهاي سرآمد و ارائه محصولات به‌روز، كارآمد و قابل‌اطمینان، در بهبود كيفيت زندگي مردم از طريق تكميل زنجيره ارزش صنعت الكترونيك، سهيم گرديم.

محل غرفه دار

تماس با غرفه دار
" برای تماس با غرفه دار باید ابتدا وارد شوید "
ورود به حساب کاربری
ورود / ثبت نام پراکندگی جغرافیایی سبد خرید سازمان ها تیکت نزدیک ترین ها قوانین