شرکت کاشی امین میبد
شرکت کاشی امین میبد

 

 شرکت کاشی امین میبد 

 

 مدیر عامل: ابوالفضل خالقیه 

 

 

درباره ما 

کاشی و سرامیک امین میبد در سال ۱۳۹۳ در شهرستان میبد واقع در ۳۰ کیلومتری جاده چوپانان کار خود را در دو فاز تولید انواع کاشی کف و بدنه با ظرفیت سالانه ۹ الی ۱۲ میلیون متر مربع (بنا بر سایز تولیدی) در استان یزد آغاز نموده است.
ظرفیت تولید بالا ، قابلیت سایزهای متنوع محصولات و نیز نظارت متخصصین ایتالیایی با بهره گیری از مدرنترین ماشین آلات و تکنولوژی روز دنیا افتخارات این شرکت می باشد. موارد مصرف محصولات این شرکت در صنعت ساختمان بسیار گسترده می باشد.
این شرکت ارسال بار صادراتی را به کشورهای همسایه از جمله پاکستان ، عراق ، عمان ، ارمنستان ، آذربایجان ، ساحل عاج و سوریه را در دستور کار ارسال دارد.

 

 

کاشی امین

 

 

کاشی امین

 

دامنه کاربرد سیستم مدیریت

طراحی و تولید انواع کاشی کف و دیوار با رعایت الزامات استاندارد ملی، نیاز ها و خواسته های ذینفعان سازمان و با شناخت کامل از محیط داخلی و خارجی سازمان با پیاده سازی تمامی الزامات مرتبط با سیستم مدیریت یکپارچه به استثناء انجام خدمات پس از تحویل (فروش) بند ۵-۵-۸ می باشد.

 

شرایط داخلی و خارجی سازمان

 • سود سازمان :

  سود موجود در سازمان از بهره وری و افزایش فروش محصولات از طریق افزایش بازاریابی و تبلیغات ، شناسایی و فعالیت با نمایندگان فعال و حذف نمایندگان غیر فعال ،افزایش صادرات و راه اندازی خطوط غیر فعال در تولید می باشد.

 • بازاریابی و تبلیغات :

  بازاریابی و تبلیغات صحیح در بالا بردن فروش و جا انداختن محصول در بازار به طورچشمگیری موثر می باشد، از تبلیغات سازمان تجهیز فروشگاههای عاملین فروش با پنل های تبلیغاتی ، ارائه تابلو جهت سر در مغازه و تبلیغات تلویزیونی می باشد. اما به علت هزینه های بالای تبلغات ، تبلیغات در سطح خیلی گسترده صورت نگرفته است.

 • مدیریت موجودی :

  در زمینه موجودی و مدیریت موجودی ، باید گفت مدیریت درست آن موجب می شود هر طرحی در بازار جایگاه مناسبی داشته باشد و از دپو و موجودی زیاد انبار جلوگیری کند .

 • ظرفیت و توانایی سازمان :

  سازمان ظرفیت تولید سایزهای متفاوت را دارد همچنین توانایی در رنگبندی و آماده سازی سبد کالایی ، توانایی مطرح بودن در بین رقبا از نمونه های چشم گیر سازمان می باشد.

 • مزیت رقابتی :

  از جمله مزیت های رقابتی کاشی و سرامیک امین کیفیت عالی محصولات سازمان ، قیمت مناسب نسبت به کیفیت بالا ،ارسال سریع با کرایه حمل مناسب می باشد.

 
 
 

چشم انداز

تبدیل شدن به 10 برند برتر صنعت کاشی و سرامیک کشور در سال 1405

 

 

 

ماموریت

کاشی و سرامیک امین میبد در جهت دستیابی به چشم انداز مورد نظر ، در نظر دارد با مطالعه و تحقیق روزافزون و دستیابی به دانش روزدنیا و تکیه بر نیروی متخصص داخلی و خارجی اقدام به تولید محصولات کاشی و سرامیک بر اساس بالاترین استانداردهای جهانی و مطابق با نیاز بازار ، در جهت کسب رضایت روز افزون مشتریان کند. .
بهبود کیفیت روزافزون، استفاده از بالاترین استانداردها ، توسعه و تنوع محصولات و جلب رضایت مشتریان و ذینفعان همواره در بالاترین اولویت برای این شرکت قرار داشته است .

 

 

 

ارزش

حفظ کرامت انسانی ، تولید محصولات حامی محیط زیست ، نوآوری و توسعه دانش فنی در جهت ارتقای سطح تولیدات ملی ، کمک به اشتغال سازی و گام بر داشتن در راستای اقتصاد مقاومتی از جمله ارزش ها و اعتقادات سازمان در راستای رسیدن به چشم اندازش می باشد.

 
 
 

استراتژی های سازمان

۱. افزایش سودآوری از طریق تولید محصولات متنوع
۲. رصد کردن رقبای خارجی و ارائه محصولات جدید و با کیفیت
۳. ایجاد سیستم بهره وری و کاهش بهای تمام شده محصول
۴. کاهش سطح ریسک ایمنی و جنبه زیست محیطی و جوابگویی به الزامات قانونی
۵. افزایش فروش شرکت و مشتری مداری از طریق افزایش رضایمندی و مدیریت شکایات مشتریان
۶. ایجاد سيستم پاداش و جزا برای پویا نگهداشتن سيستم
۷. ایجاد سیاست های برندينگ برای ارتقا جایگاه سازمان
۸. ارتقاء دانش فني نيروی انساني و تربیت نيروی متخصص
۹. جلوگیری از اتلاف منابع در جهت کاهش هزينه ها و مصرف انرژی

 

 

 محصولات جدید 

`

محل غرفه دار

تماس با غرفه دار
" برای تماس با غرفه دار باید ابتدا وارد شوید "
ورود به حساب کاربری
ورود / ثبت نام پراکندگی جغرافیایی سبد خرید سازمان ها تیکت نزدیک ترین ها قوانین