شرکت کاشی احسان میبد
شرکت کاشی احسان میبد

 

مدیرعامل: آقای علی رحیمی

 

 

درباره شرکت

در سال 1365 با تأسیس کارخانه‌ کاشی احسان میبد، این گروه صنعتی در عرصه تولید صنعت کاشی سرامیکی شروع به فعالیت کرد. شرکت احسان نیروی میبد (گرانیت آریا)، کاسپین سرام و شرکت آریا لعاب میبد، دیگر اعضای این خانواده‌ معتبر تولیدی هستند.

 

 

 

 

 

با آغاز پروژه EMG تاشکند، این گروه صنعتی تولیدات خود را به بیرون از مرزهای کشور نیز فرستاده و در این راه موفقیت زیادی کسب کرده است و نیز موفق به صادرات پایدار دانش فنی شده است.

اکنون این گروه صنعتی با دارا بودن بیش از 750 نفر پرسنل مستقیم و ده‌ها پیمانکار و تأمین‌کننده مواد اولیه و شبکه فروش، یکی از معتبرترین و با سابقه‌ترین اعضای صنعت کاشی و سرامیک کشور است.

 

 

 

 

 

 

ما افتخار داریم که در مسیر تکامل این صنعت، در طی 30 سال گذشته، با وجود مشکلات و مخالفت‌های بسیار، موفق شدیم آغازگر راهی باشیم که حتی با گذشت زمان، مورد تأیید سایر پیشگامان این صنعت نیز واقع شده و این دلالت بر درستی مسیری است که ما انتخاب کرد‌ه‌ایم.

 

 

 

محصولات

 

 

 

                                                                                                                                                                                                                                  

 

`
گروه صنعتی EMG با هدف گسترش سرمايه گذاري در داخل کشور و ايجاد اشتغال، کاهش وابستگي به کشورهای خارجي، شکوفايي اقتصادي و رشد و تعالي صنعت کشور در زمينه کاشي و سراميک تاسيس و توام با جريان همسوئي با فرايند جهاني شدن تاسیس و مشغول به فعاليت مي باشد.
کاشی احسان این شرکت در سال 1365 تأسیس شده و جزء اولین شرکت‌های تولید کاشی سرامیکی در منطقه‌ میبد است. در ابتدا، فعالیت این شرکت در زمینه‌ تولید کاشی کف بود ولی خوشبختانه در سال 1378 تولید مونوپوروزا (کاشی دیوار تک‌پخت) را برای اولین بار در کشور شروع کرده و چندین طرح توسعه را جهت افزایش ظرفیت تولید کاشی کف و دیوار به برنامه فعالیت خود اضافه کرد. احسان نیروی میبد ( گرانیت آریا ) این شرکت از سال 1377 با بهره‌گیری از بالاترین تکنولوژی روز دنیا فعالیت خود را در زمینه تولید انواع کاشی گرانیتی (پرسلانی) آغاز کرد.این شرکت با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا در تولید کاشی و سرامیک اقدام به تولید سرامیک پرسلان لعابدار پولیش نشده کرده است که این امر انقلاب بزرگی در صنعت کاشی و سرامیک ایران بود. کاسپین سرام این شرکت در سال 1392 تاسیس و از سال 1394 بعد از مونتاژ دستگاه ها شروع به تولید نموده است.این شرکت دارای یک خط تولید با دستگاه های ایتالیایی با ظرفیت روزانه 2500 متر مربع کاشی کف و 4000 مترمربع کاشی بدنه می باشد.در حال حاضر کاشی کف در ابعاد 60*30 تولید می گردد.با توجه به طرح توسعه کارخانه در سال آینده با اضافه نمودن خط جدید و بالا بردن ظرفیت دستگاه ها ظرفیت تولید 2 برابر می گردد این شرکت ظرفیت تولید کارخای خاص در ابعاد کوچک مانند 25*7 و غیره را دارا می باشد. آریا لعاب شرکت آریا لعاب احسان میبد در سال ۱۳۸۲ در 14 کیلومتری شهر تاریخی میبد تاسیس گردید کل مساحت زمین کارخانه 18000 متر مربع بوده که 10000 متر مربع آن به امکانات تولیدی اختصاص یافته که شامل بخش اولیه و توسعه ای می باشددر بخش اول تعداد ۷ عدد کوره دوار (Rotary) نصب و با ظرفیت ۱۲۰۰۰ تن به تولید مشغول می باشد. در بخش توسعه ای تعداد ۳ عدد کوره کانتینیوسن (Continuouskiln) مشتمل بر ۲ کوره ۱۰ تنی و ۱ کوره 5 تنی در حال نصب می باشد. در نهایت پس از راه اندازی کوره های جدید ظرفیت تولید به ۲۲۰۰۰ تن افزایش خواهد یافت. تولیدات فعلی شامل انواع فریت انگوب، ترانس، مات و اپک برای کلیه فرآیندهای تولید کاشی مانند ۲ بخش مونوپروزا، کف و پرسلان در طرحهای مختلف می باشد و در آینده لعاب های رنگی ، پودر چاپ و سایر موارد مورد نیاز صنعت کاشی نیز به سبد کالایی تولیدات این کارخانه افزوده خواهد شد. شرکت آریا لعاب با بهره گیری از کارشناسان مجرب ، از توانمندی بالایی در طراحی و تولید انواع لعاب ، ارائه خدمات فنی و مهندسی مناسب و پاسخگویی به کلیه نیازهای مشتریان برخوردار است. این شرکت مفتخر است که بعنوان یکی از تولید کنندگان لعاب در ایران توانسته است در سایه اتخاذ سیاستهای هدفمندانه مبتنی بر اصل مشتری مداری حضور قابل توجهی در بازار داشته و محصولات تولیدی آن مورد توجه مشتریان قرار گرفته است. این مجموعه در زمینه تولید انواع فریت و پودرهای چاپ برای مصرف صنایع کاشی

محل غرفه دار

تماس با غرفه دار
" برای تماس با غرفه دار باید ابتدا وارد شوید "
ورود به حساب کاربری
ورود / ثبت نام پراکندگی جغرافیایی سبد خرید سازمان ها تیکت نزدیک ترین ها قوانین