شرکت سینا کیان امن سازان آریا
شرکت سینا کیان امن سازان آریا

مدیر عامل: منصور ندافیون

 

شرکت سیکاس در آبان ۱۳۹۵ با شماره ثبت ۱۶۵۵۱ به ثبت رسید. مؤسسین این شرکت که از کارشناسان و مدیران باسابقه در عرصه فناوری اطلاعات و به خصوص امنیت اطلاعات و شبکه‌های کامپیوتری می‌‌باشند، با هدف تشکیل شرکتی برای ارائه سرویس‌های ویژه در زمینه‌های زیر، گرد هم آمده و سیکاس را ایجاد نمودند. تخصص و تجربه مدیران و پرسنل این شرکت و به عبارتی زمینه اصلی فعالیت سیکاس، موارد زیر می‌باشد:

 اینترنت اشیاء و  شهر هوشمند، تولید سامانه‌های هوشمند شهری ،

فعالیت در حوزه ارائه محصولات و خدمات کلان داده،

 تأمین و پشتیبانی:

  • تجهیزات ذخیره‌سازی و مراکز داده (سرور و روتر)
  • شیشه‌های مخصوص حفظ حریم خصوصی معروف به Privacy Glass یا طلق‌های مات‌شونده برقی

    همچنین این شرکت موفق به طراحی و تولید سامانه نوین آبیاری تحت عنوان «سانا» شده است که قادر است از طریق نرم‌افزار و از راه دور، آبیاری باغات، مزارع، فضاهای سبز خانگی و شهری و هرگونه شبکه آبیاری را مدیریت و زمانبندی نماید. علاوه بر مدیریت شبکه آبیاری، این سیستم قادر است تا بر اساس پارامترهای محیطی نظیر رطوبت خاک،‌ دمای هوا، فشار آب، حجم آب موجود در مخزن یا استخر و ...، نسبت به شروع یا قطع آبیاری، اقدام نماید.

    یکی دیگر از فعالیت‌های سیکاس، حوزه بازرگانی می‌باشد که در این خصوص این شرکت بر حسب تجربه فنی و بازرگانی بیش از یک دهه پرسنل خود در حوزه تجهیزات مراکز داده و همچنین روابط خارجی خوبی که با برخی تأمین‌کنندگان دارد، نسبت به تامین تجهیزات مراکز داده بخصوص سرورها و ذخیره سازهای HP و روترها، سوئیچ‌ها و فایروال‌های CISCO، ‌بر حسب نیاز و درخواست مشتری، اقدام می‌کند.

  •  
  •  

 

`

محل غرفه دار

تماس با غرفه دار
" برای تماس با غرفه دار باید ابتدا وارد شوید "
ورود به حساب کاربری
ورود / ثبت نام پراکندگی جغرافیایی سبد خرید سازمان ها تیکت نزدیک ترین ها قوانین