روسی
روسی

مدیر عامل : آقای امیر حسین مهینی

 

با تولید تخصصی توالت فرنگی، منطبق بر جدیدترین تکنولوژی روز دنیا و با رعایت حقوق مصرف کننده، اصول و معیارهای محیط زیستی و همچنین اخذ گواهی نامه ها و استانداردهای لازم، ورود خود را به صنعت چینی و سرامیک اعلام نموده است.برند Rosi با تکیه بر توانایی های متخصصان مجرب و اساتید بزرگ این رشته، توانسته است با طراحی زیبا و مدل های جدید با ابعاد بزرگ و با در نظر گرفتن نکات بهداشتی و طبی، قدم های مؤثر و محکمی در راستای آرامش و سلامت مشتریان خود بردارد.محصولات Rosi به گونه ای طراحی شده است که کمترین فشار، بر روی زانوها و کمر مصرف کننده وارد شود. کیفیت، زیبایی و ماندگاری از شاخصه های دیگر این برند مشتری مدار است.

 

لوتوس

 

لوتوس

 

 

 

توالت فرنگی آنیسا

 

 

 

توالت فرنگی لاریسا

 

 

 

توالت فرنگی مدیسا

 


 

وال هنگ

`
ویروس کرونا از راه فاضلاب و توالت فرنگی منتقل می‌شود؟ خطر انتشار ویروس کرونا از طریق لوله‌های فاضلاب وجود ندارد. ولیکن رعایت بهداشت عمومی در همه جا از جمله سرویس بهداشتی، ضروری است. امکان دارد ویروس‌ها به سطوح توالت و نواحی اطراف آن بچسبند و شما با لمس کردن آن سطوح آلوده با دستان تان به آن آلوده شوید. به همین دلیل باید قبل از کشیدن سیفون، درپوش توالت فرنگی را ببندید و پس از استفاده از توالت دستان خود را به طور کامل بشویید. برای رعایت موارد بهداشتی در زندگی روزمره خود شیرهای آب، روشویی‌ها و دستگیره‌های در را به طور کامل ضدعفونی کنید.
برای انتخاب مناسب‌ترین مدل چینی بهداشتی چه نکاتی را باید مدنظر داشت؟ برای انتخاب مناسب‌ترین مدل چینی بهداشتی، داشتن اطلاعاتی از قبیل ابعاد فضای نصب، محل قرار گرفتن خروجی فاضلاب، بزرگی مخزن، نوع درب دوبل و... لازم است.
جذب آب در چینی بهداشتی تا چه میزان اهمیت دارد؟ طبق استانداردهای بین‌المللی، جذب آب در چینی‌های بهداشتی باید کمتر از ۷۵/۰ درصد باشد. درصورتی‌که جذب آب در یک چینی بهداشتی بالاتر از حد مجاز باشد باعث تجمع آلودگی، بوی بد و ایجاد محیطی غیربهداشتی می‌شود.
موج‌دار بودن لعاب چه تأثیری در کیفیت محصول چینی بهداشتی دارد؟ وجود موج در چینی بهداشتی، علاوه بر تأثیر منفی بر زیبایی محصول، موجب عدم هدایت صحیح آب به قسمت خروجی می‌شود که این موضوع، موجب لکه‌پذیری و به وجود آمدن عوامل غیربهداشتی در محصول می‌شود.
وجود ترک در محصول چینی بهداشتی چه مشکلاتی را به وجود می‌آورد؟ وجود ترک در محصول چینی بهداشتی، احتمال شکستن محصول را تا حد بسیار زیادی افزایش می‌دهد. همچنین قسمت ترک‌خورده، محل مناسبی برای رشد قارچ‌ها و باکتری‌ها است.
بالا بودن سطح کیفی لعاب چینی‌های بهداشتی چگونه به حفظ سلامت مشتریان کمک می‌کند؟ کیفیت بالای لعاب باعث عدم نفوذ آب، فضولات و آلودگی به داخل قطعه چینی بهداشتی شده و به همین دلیل امکان رشد قارچ‌ها، باکتری‌ها و میکروب‌ها را به حداقل می‌رساند؛ درنتیجه محیط بهداشتی‌تری را فراهم می‌آورد.
ویژگی‌های یک توالت فرنگی خوب چیست؟ علاوه بر زیبایی و کیفیت بالا، یک توالت فرنگی خوب باید با کمترین میزان مصرف آب در کوتاه‌ترین زمان، بدون صدا، بدون ترشح و با قدرت مکش کافی، بیشترین حجم ناپاکی موجود درون کاسه توالت را تخلیه کند.
انواع روش‌های تخلیه در توالت‌های فرنگی چیست؟ تخلیه و شستشو در توالت‌های فرنگی به روش‌های مختلفی صورت می‌گیرد. روش‌های تخلیه «واش داون»، «گردابی»، «واترجت» و «توربوجت»، چهار روش متداول است که در اکثر توالت‌های فرنگی امروزه مشاهده می‌شود.
آکس در توالت فرنگی به چه معنا است؟ فاصله مرکز خروجی سیفون تا دیوار پشت محل نصب توالت فرنگی را آکس می‌نامند.
آیا اطلاع از آکس توالت فرنگی قبل از خرید، ضروری است؟ توجه به اندازه آکس توالت فرنگی از نکات بسیار مهم در نصب آن است که باید در هنگام خرید به آن دقت شود.

محل غرفه دار

تماس با غرفه دار
" برای تماس با غرفه دار باید ابتدا وارد شوید "
ورود به حساب کاربری
ورود / ثبت نام پراکندگی جغرافیایی سبد خرید سازمان ها تیکت نزدیک ترین ها قوانین