شرکت موزاییک اتوماتیک میبد
شرکت موزاییک اتوماتیک میبد

 

 

 

 مدیرعامل : مجید کریمی  

 

 

درباره ما

 

شرکت موزاییک اتوماتیک میبد از سال ۱۳۷۳ فعالیت خود را در عرصه تولید موزاییک آغاز کرده است و توانسته است محصولات متنوعی را به بازار مصرف داخلی عرضه کند. برند میبد در مدت زمان کوتاهی به یکی از برندهای معتمد صنعت موزاییک و کفپوش تبدیل شد و اکنون به عنوان نماد نوآوری و کیفیت در عرصه کشور شناخته می‌شود. طیف وسیعی از محصولات از نظر نوع و ابعاد مانند موزاییک‌های گرانیتی و کفپوش‌های بتنی ضد سایش در ابعاد و ضخامت‌های مختلف توسط این شرکت تولید می‌شود.
شرکت موزاييک اتوماتيک ميبد یا بهره‌گیری از مدرن‌ترین و پیشرفته‌ترین تجهیزات و فناوری‌های روز و با گردهم آوردن متخصصان و کارشناسان خبره توانسته است سطح کمی و کیفی محصولات خود را به سطح مورد انتظار مخاطبان و مشتریان خویش نزدیک سازد و با برنامه‌ای منسجم و نظام‌یافته به حرکت رو به رشد خود برای تامین رضایت و خشنودی ادامه دهد.
این شرکت در راستای رسیدن به اهداف مشتری‌مدارانه خود، تولید محصولات را بر پایه کیفیت قرار داده است و با پیاده‌سازی سیستم مدیریت کیفیت ‪QMS‬ در فرایند تولید کفپوش و موزاییک، موفق به اخذ گواهینامه‌ای ارزشمند از سری استانداردهای ‪ ISO 9001:2003‬ به مرکزیت ‪TÜV NORD CERT‬ از کشور آلمان شده است.
شرکت موزاييک اتوماتيک ميبد با بهره‌مندی از پرسنل کارآزموده و متخصص و ایجاد واحدهای تحقیق و توسعه و کنترل کیفیت موجبات ارتقاء کمی و کیفی محصولات تولید شده را فراهم آورده است. جدیت، پشتکار و تلاش مستمر، ارائه طرح‌های مناسب و پایش و نظارت بر چرخه نوآوری و کیفیت از مهمترین کارهای این واحدها است.
بنیانگذاران شرکت موزاييک اتوماتيک ميبد با امید و توکل به خداوند متعال و انجام برنامه‌ریزی دقیق و استفاده از متخصصین و کارشناسان امر و همچنین توجه به نظرات و پیشنهادات ارزشمند مشتریان خود، افق‌های بهتری را در جهت رشد، پیشرفت و خودکفایی این سرزمین پاک و مقدس جستجو می‌کنند.

 

 کفپوش های ضد سایش  

 

 

پوشش های قیری و آسفالت نسبت به حلال های مقاومت کمی دارند و در اثر تردد زیاد به ویژه در گرما ، نرم شده و روی سطح زیرین حرکت کرده جمع شده و سطح آن موج دار می شود. این موضوع در چهار راه های خیابان ها یا در قسمت سراشیبی پل های فلزی کاملاً مشهود است   

 

 

کفپوش های ضد سایش 

 


               

 

  موزائیک های  حیاطی  

 

موزاییک حیاطی و جدول بتنی یکی از پر کاربرد ترین مصالح ساحتمانی میباشد لازم به ذکر است که موزائیک در اروپا و بخصوص آلمان و ایتالیا بسیار مورد استفاده می باشد و موزائیک های تک لایه ای و کف پوش پرسی نیز در آنجا برای اولین بار تولید شده و در کشور ما نیز تنها یک کارخانه در یزد به تولید این نوع موزائیک و موزاییک حیاطی مشغول است

 

 

 موزاییک حیاطی طرح آفتاب 

 

موزاییک سنتی کفپوشی است متراکم، در حقیقت یک جور بتن است که تراکم خود را یا از طریق فشار پرسی موزاییک پرسی یا از طریق لرزش موزاییک ویبره‌ای به دست می‌آورد و از ماسه، سیمان، سنگ‌دانه، پودر سنگ و آب در ابعاد و طرحهای گوناگون تولید می‌شود.

      

 

موزاییک حیاطی طرح ایساتیس

 

       

 

 موزاییک حیاطی طرح جزیره 

 

      

 

 

 موزاییک گرانتی طرح الوان 

 

موزاییک یکی از مهمترین و اصلی ترین مصالح مورد استفاده در بسیاری از ساخت و سازها می باشد به طوری که امروزه در بسیاری از نازک کاری های مربوط به ساختمان های مختلف، می توانید شاهد استفاده از این محصولات باشید. البته در نظر داشته باشید که موزاییک ها دارای انواع بسیار متفاوتی می باشد که شما می توانید مقاوم ترین و بهترین این موزاییک ها را تهیه کرده و آن را مورد استفاده قرار دهید. از بهترین مدل های مربوط به موزائیک  می توان به موزائیک گرانیتی اشاره کرد.

 

 

 

      

 

         

 

         

 

         

 

 

 اینترلاک طرح زاگرس 

 

مهمت رین تفاوت انواع کفپوش های بتنی به عواملی همچون تکنولوژی، فرمول و روند ساخت آنها بر میگردد ‏و این امر، موجب تمایز در ویژگی و کاربردشان می شود. اگر چه محصولات بتنی که برای کاربری های گوناگون پیشنهاد داده می ‌‏شود، متفاوت است، اما میتوان گفت تمامی انواع در همه بناها و محوطه ها مورداستفاده قرار میگیرند

 

 

      

 

 

شرکت موزاییک اتوماتیک میبد 

 

 

`

محل غرفه دار

تماس با غرفه دار
" برای تماس با غرفه دار باید ابتدا وارد شوید "
ورود به حساب کاربری
ورود / ثبت نام پراکندگی جغرافیایی سبد خرید سازمان ها تیکت نزدیک ترین ها قوانین