سنگ یشم
سنگ یشم

مدیر عامل : محمد عماد بی شمار

 

 مجتمع فرآوری سنگ بیشمار از ابتدای دهه 1350 فعالیت خود را آغاز نمود، که در دو دهه اخیر جهت تولید سنگ های ساختمانی مطابق با استانداردهای جهانی، "شرکت سنگ یشم" را تاسیس نموده.در زمینه فرآوری و تولید سنگ های ساختمانی در چهار دهه متوالی همواره به کیفیت محصولات و به روز رسانی دستگاه های خود نگاه ویژه ای داشته است.استفاده از ماشین آلات روز دنیا، امری بوده که در چهار دهه فعالیت این شرکت همواره در دستور کار قرار گرفته است. توانایی تولید انواع سنگ های مرمریت، تراواتن، مرمر و ترااونیکس در اندازه های مختلف را دارد.اصل رعایت مشتری مداری همواره در سرلوحه سنگ یشم بوده و این مهم همواره در تمام مراحل مد نظر مدیران شرکت بوده است. شرکت سنگ یشم با کوله باری از تجربیات پنجاه ساله همواره آماده است تا محصولات با کیفیت خود را به مشتریان داخلی و خارجی ارائه کند.

 

 

 

 

 

 

این شرکت توانایی صادرات به تمام نقاط جهان به صورت F.O.B در بنادر ایران و C&F در تمامی بنادر جهان را دارا می باشد. انتخاب ماشین آلات و مراحل تولید مطابق با آخرین دستاوردهای این صنعت در دنیا بوده و ثمره این موضوع تضمین کیفیت تولید و کیفیت مستمر در محصولات است؛ بنابراین کیفیت و زیبایی محصولات سنگ یشم با دوام و استحکام همراه است و پاداش این امر فتح بازارهای جهانی و داخلی است.

 

 

 

 

 

 

مجتمع فرآوری سنگ بیشمار یکی از بهترین و خوشنام ترین تولید کنندگان سنگ با نزدیک به نیم قزن سابقه تولید در ایران می باشد که زیبا ترین و مرغوبترین سنگ های ساختمانی و صادراتی را بارنگ های متنوع فرآوری می نماید  در مسیر رسیدن به کیفیت ، بالاترین فناوری اروپا را به خدمت گرفته ایم تا ثابت کنیم که کیفیت هیچگاه تصادفی کسب نمی شود . بهره گیری از فناوری مدرن و مواد اولیه مرغوب سب شده که محصولی در حد استانداردهای جهانی عرضه نماییم.

 

 

 

 

 

 محصولات : 

 

 

 سنگ مرمریت :

 

 

 

سنگ مرمریت و انواع آن - راد استون

 

 

 

 

 

 سنگ تراورتن :

 

 

تفاوت سنگ تراورتن با سنگ گرانیت در چیست؟ - گروه ساختمانی آبان

 

 

 

 

 

 

 سنگ مرمر یت: 

 

 

 

خانه معماری | استفاده از سنگ مرمر در ساختمان | کاربرد مرمر در دکوراسیون  داخلی

 

 

 

 

`

محل غرفه دار

تماس با غرفه دار
" برای تماس با غرفه دار باید ابتدا وارد شوید "
ورود به حساب کاربری
ورود / ثبت نام پراکندگی جغرافیایی سبد خرید سازمان ها تیکت نزدیک ترین ها قوانین