شرکت کارا پلاستیک لوله یزد
شرکت کارا پلاستیک لوله یزد

مدیرعامل : مهدی اخلاص

 

درباره شرکت

 شرکت کارا پلاستیک لوله یزد با نام تجاری کارالوله در سال 1379 با شماره 4456 در استان یزد به ثبت رسیده است. این شرکت در زمینی به مساحت بیش از  10000متر مربع در شهرک صنعتی ولیعصر(عج)  زارچ واقع شده و در سال1380 به بهره برداری رسیده است. در آغاز کار، تولید برخی از اقلام لوله های پی وی سی در برنامه ی شرکت بوده است. ولی با گذشت زمان، توسعه ی همه‌ جانبه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ی شرکت در زمینه‌‌های ظرفیت تولید، تنوع محصولات و بازارهای فروش به طور مستمر توسط مدیریت شرکت دنبال شده است به طوریکه امروزه، شرکت تولید کننده و توزیع کننده انواع لوله ها و اتصالات پی وی سی از سایز 20 الی315 میلی متر با مصارف گوناگونی همچون آبرسانی، فاضلابی،  برقی، کشاورزی،  جداره چاه وزهکشی می باشد.ازطرف دیگر بیش از 220 نمایندگی در بسیاری از استانهای کشور محصولات  شرکت راتوزیع می نمایند. همچنین شرکت موفق به صادرات محصولات خود به کشورهای همسایه از جمله عراق و افغانستان  گردیده است.

 

 

 

بهبود مداوم کیفیت تنها استراتژی شرکت برای توسعه‌ی فروش بوده است به این منظور مواد و افزودنی‌های مورد نیاز از معتبرترین برندهای داخلی وخارجی تهیه شده اند. آزمایشگاه شرکت با توجه به تاکیدات ویژه‌ی مدیریت، مجهز به بروزترین وسایل ودستگاههای آزمایش می باشد. بهره گیری از متخصصین تحصیلکرده وکارآزموده در تولید وکنترل کیفیت، شرکت را قادر ساخته تا در کنار بالابردن بهره وری مجموعه ، از جدیدترین دستاوردهای علمی سراسر دنیا در صنعت لوله های پی وی سی بهره برده و توانایی تولید براساس آخرین تکنولوژی ها و استانداردهای روز دنیا را داشته باشد.

 

 

 

امروز استاندارد ملی به عنوان استانداردی حداقلی درشرکت مطرح بوده وخواص مکانیکی انواع محصولات با معیارهای فراتر از استاندارد ایران مقایسه می شوند.

امید است رشد و توسعه شرکت همچون گذشته ادامه یابد و در آینده‌ی نزدیک موفق به ارائه انواع دیگر لوله های پلیمری در بازار شویم که این مهم را تنها منوط به کسب رضایت مشتریان محترم از کیفیت محصولات می دانیم.

 

 

 

 

   استاندارد ها   

 


امروزه استاندارد ملی ایران به عنوان استانداری حداقلی در شرکت مطرح بوده و خواص مکانیکی انواع محصولات با معیارهایی فراتر از استاندارد ایران سنجیده می‌شوند امید است رشد و توسعه شرکت همچون گذشته ادامه یابد و در آینده نزدیک موفق به ارائه انواع دیگر لوله های پلیمری در بازار شویم که این مهم را تنها منوط به کسب رضایت مشتریان محترم از کیفیت محصولات می دانیم.

با توجه به گستردگی موارد کاربردلوله های پی وی سی، موسسه‌ی استاندارد ملی ایران برای هریک از حوزه های کاربرد این لوله ها به صورت جداگانه استانداردی را تدوین نموده است که در جدول زیر شرح داده شده اند.

 

 

`

محل غرفه دار

تماس با غرفه دار
" برای تماس با غرفه دار باید ابتدا وارد شوید "
ورود به حساب کاربری
ورود / ثبت نام پراکندگی جغرافیایی سبد خرید سازمان ها تیکت نزدیک ترین ها قوانین