شرکت طناب گل نرگس ابرکوه
شرکت طناب گل نرگس ابرکوه

مدیرعامل: آقای محمد تقی نجاتی

 

درباره شرکت

گروه صنعتي گل نرگس فعاليت خود را در سال 1383 با توليد انواع کش و قيطان شروع کرد. با گسترش بازار فروش و نياز به محصولات متنوع، گروه براي ادامه روند رو به رشد خود به ماشين­ آلات زيادتر و با کارآرايي بالاتر احتياج داشت. عدم توجيه فني استفاده از ماشين­ آلات خارجي دست دوم از يک سو و عدم توجيه اقتصادي خريد ماشين­آلات اروپايي از سوي ديگر مديران گروه را بر آن داشت تا با بکارگيري متخصصان و فارغ ­التحصيلان دانشگاه­هاي اميرکبير و صنعتي اصفهان اقدام به طراحي و ساخت ماشين­ آلات بريدينگ نمايند و سرانجام با توکل بر خدا و تلاش شبانه روزي اولين ماشين اين گروه در سال 1388 شروع به کار کرد.

بکارگيري علم و دانش در کنار تجربه و مهارت سبب شد گروه در زمينه طراحي و بهينه سازي ماشين­ آلات بريدينگ به موفقيت­هاي بزرگي دست يابد و کيفيت ماشين­ آلات توليدي هر روز بهتر از روز قبل باشد. بطوريکه هم اکنون ماشين­ آلات اين گروه در دانشگاه اميرکبير جهت آموزش دانشجويان مورد استفاده قرار مي­گيرد.

 

شرکت طناب گل نرگس

 

شرکت طناب گل نرگس

 

طناب ابریشمی درشت باقت

مصرف طناب درشت بافت در صنايع دريايي مي باشد.قابل ذکر است طناب هايي که در خطوط انتقال برق و مخابرات و… مورد استفاده قرار مي گردد از اين جمله اند. قطر اين محصول از 8 تا 28 ميليمتر در متراژهاي بی نهایت قابل عرضه مي باشد.

 

 

 

طناب ابریشمی گیس بافت

بیشترین مصرف این محصول در صنایع دریایی می باشد.در بعضی موارد با تغییر جنس محصول کاربرد نظامی نیز دارد.

سایز این طناب از قطر 32 تا 128 میلیمتر (5 اینچ)طبق سفارش تا حداکثر 220 متر ،آماده و عرضه می گردد.

 

 

طناب ابریشمی ریز بافت

با توجه به نحوه کاربرد این طناب در صنایع نظامی ،ورزشی، خدمات ایمنی و مصارف عمومی، در زمان تولید نوع  جنس و ساختار بافت تغییر و متناسب با نوع مصرف در اختیار مشتریان قرار می گیرد.سایز این محصول از قطر 1 میلیمتر شروع و به 16 میلیمتر در متراژ بی نهایت قابل بافت می باشد.

 

طناب ابریشمی تابيده

طناب ابریشمی تابیده 3 رشته ایی (p.p یا پلی استر) از سایز 4 میلی متر الی 75 میلی متر در متراژ بینهایت از تولیدات گل نرگس است .

 

 

`

محل غرفه دار

تماس با غرفه دار
" برای تماس با غرفه دار باید ابتدا وارد شوید "
ورود به حساب کاربری
ورود / ثبت نام پراکندگی جغرافیایی سبد خرید سازمان ها تیکت نزدیک ترین ها قوانین