• درباره ما
  • تماس با ما
  • نزدیک ترین ها
شرکت کارو ساتین یزد
شرکت کارو ساتین یزد

مدیر عامل: دکتر محمد کریمی

 

درباره ما:

شرکت کاروساتین ایساتیس تولید کننده تولیدغذاهای آماده ونیمه آماده بدون موادنگهدارنده و ادویه جات آلمانی انواع ناگت، جوجه کباب، شنیسل، بال سوخاری، مرغ سوخاری، کردن بلو و فرآورده های مشابه ازگوشت طیور و انواع غذاهای آماده و نیمه آماده غیر کنسروی (انواع خوراک، خورشت و سایر انواع غذا و پیش غذا) میباشد.همچنین شرکت کاروساتین تولید کننده غذاهای آماده و نیمه آماده در دست تو دست می باشد.

 

 

تمامی محصولات فربیز از تازه ترین و با کیفیت ترین ها مواد اولیه انتخاب شده و ما کیفیت محصولاتمان را گارانتی می کنیم.

 

 

تحویل به موقع

ما بسیار وقت شناس بوده و خود را متعهد می بینیم که محصولاتمان را در سریعترین زمان ممکن به دست مشتریانمان برسانیم.

 

 

پشتیبانی 24ساعته

درصورت داشتن هرگونه سوال و ایجاد هرمشکل درزمینه سفارشات آماده پاسخ گویی در تمامی ساعات به مشتریان گرامی هستیم.

 

 

 

محصولات :

 

 

ران مرغ سوخاری یکی از محصولات فربیز است که در سه طعم نرمال ، اسپایسی ، ادویجات معطر ارائه می‌شود. این شرکت با تهیه موادغذایی مرغوب و ترکیب آن‌ها با ادویه‌ها و سبزیجات و… غذاهایی خوشمزه و خوش‌طعم ارائه می‌کند که به پخت مجدد نیاز ندارد و برای سرو فقط باید آن‌ها را گرم کنید.این غذا می تواند بدون نیاز به روغن گرم شود که کافی است آن‌ها را داخل سینی فر بچینید و در فر با دمای مناسب گرم کنید و در صورت گرم کردن در تابه نیز به میزان کمی روغن نیاز است.

 

 

 

 

 

فلافل یکی از محصولات فربیز است که با تهیه موادغذایی مرغوب و ترکیب آن‌ها با ادویه‌ها و سبزیجات و… غذاهایی خوشمزه و خوش‌طعم ارائه می‌کند که به پخت مجدد نیاز ندارد و برای سرو فقط باید آن‌ها را گرم کنید.این غذا می تواند بدون نیاز به روغن گرم شود که کافی است آن‌ها را داخل سینی فر بچینید و در فر با دمای مناسب گرم کنید و در صورت گرم کردن در تابه نیز به میزان کمی روغن نیاز است.

 

 

بال و بازو مرغ سوخاری یکی از محصولات فربیز است که در سه طعم نرمال ، اسپایسی ، ادویجات معطر ارائه می‌شود. این شرکت با تهیه موادغذایی مرغوب و ترکیب آن‌ها با ادویه‌ها و سبزیجات و… غذاهایی خوشمزه و خوش‌طعم ارائه می‌کند که به پخت مجدد نیاز ندارد و برای سرو فقط باید آن‌ها را گرم کنید.این غذا می تواند بدون نیاز به روغن گرم شود که کافی است آن‌ها را داخل سینی فر بچینید و در فر با دمای مناسب گرم کنید و در صورت گرم کردن در تابه نیز به میزان کمی روغن نیاز است.

`

محل غرفه دار

تماس با غرفه دار
" برای تماس با غرفه دار باید ابتدا وارد شوید "
ورود به حساب کاربری

آماده پیوستن به ما هستید !

بیش از 14526 تامین کننده فعال

امروز به ما بپیوندید